MIME-Version: 1.0 Content-Location: file:///C:/8D2D3A34/Resultatliste19-04.htm Content-Transfer-Encoding: quoted-printable Content-Type: text/html; charset="us-ascii" Resultatliste løp på Kala Travpark den 19

Resultatliste løp på Kala Travpark = den 19. april 2009

 44=   startende hester og   10 ponnier,   9  strykninger

Ponni-løp 1

 

 

"Gotlandsru= ssløp"  Skjønnsmessig handicap

 

 

Nr

Startnr.

Navn

Alder

Eier

Kusk

Dist.

Km. tid

Anv. tid

1

Nr 1

Elvis

5=

Kristian Solbrekke

0

1900

2.41,8

5:07,5

2

Nr 3

Fingal

12

Frogn og Omegn. Travklubb

Bjørn Ole Strøm

2160

2.30,7

5:25,5

3

Nr 2

Tilja

6=

Kirstin Nilsen

Hanna Emilie Blomberg

1940

2.49,3

5:28,4

4

Nr 6

Lojstajulian

8=

Kristin Haugen

0

2700

2.05,8

5:39,7

5

Nr 4

Gunnar Gross

8=

Lise Marie Andersen

Lise M. Andersen?

2360

2.30,6

5:55,3

str.

Nr 5

Frekke Turbo

5=

Hans P. Mellemsether

0

2400

 

str.

 

Ponni- lø= p 02

 

 

"Shettisl&o= slash;p"  Skjønnsmessig handicap

 

 

Nr

Startnr.

Navn

Alder

Eier

Kusk

Dist.

Km. tid

Anv. tid

1

Nr 1

Mariedals Nacapo

6=

Ina Pettersen Meland

Bjørg M. Gjeterud

1 400<= o:p>

3.30,9

4:55,2

2

Nr 5

Stjerna L

13

Ole Lundestad

Gro Sofie G. Huseby

1 800<= o:p>

2.53,2

5:11,7

3

Nr 2

Iggy Victor

8=

Elise Alfredsen

Elise Alfredsen

1 420<= o:p>

3.46,3

5:21,4

4

Nr 7

Hogdes Elisabeth

15

Kristine Bergquist

Ina P. Meland

1 520<= o:p>

3.36,3

5:28,8

5

Nr 3

Erling Bamsegutt

11

Trine Steen

Pernille Steen ?

1 600<= o:p>

3.26,5

5:30,4

str.

Nr 4

Mulle

13

Ingrid Måleng

Ingerid Måleng

1 640<= o:p>

 

str.

str.

Nr 6

Hogdes Elvis

 

0

0

1 440<= o:p>

 

str.

Løp 1

DNT's Pokal l&os= lash;p

 

Kaldblods. 3-&Ar= ing;rige Norskfødte. 20 m ved vunnet 3 års pokal. Min. 3 starthester =

Nr

Startnr.

Navn

Alder

Eier

Kusk

Dist.

Km. tid

Anv. tid

1

Nr 1

Bjørnemyr Fresa

3=

Mo= nica Mathiesen & Leif- M Mathiesen

Monica Mathiesen

1900

1.39,8

3:09,6

2

Nr 3

Majas Oda

3=

Vidar Østre

O.J.Østre

1900

1.39,8

3:09,7

3

Nr 4

Finesse

3=

Ragnar Johansen

Stian Eilefsen

1900

1.39,9

3:09,8

0

Nr 5

Skjebringen

3=

Roy Steinar Larsen

O.C.Kjenner

1900

1.41,9

3:13,6

dg

Nr 2

Barlie Troll

3=

Asbjørn Barlie

J.R.Mjølnerød

1900

 

dg<= /o:p>

 

Løp 2

Dnt's Pokal l&os= lash;p

 

Varmblods. 3-&Ar= ing;rige Norskfødte. 20 m ved vunnet 3 års pokal. Min. 3 starthester<= o:p>

Nr

Startnr.

Navn

Alder

Eier

Kusk

Dist.

Km. tid

Anv. tid

1

Nr 1

Perfect Line

3=

Stall Gate, Mari Gjølberg

N.O.Holm

1900

1.23,2

2:38,0

2

Nr 2

S.J.'s Wildman

3=

Kjell Arne Nilsen

J.R.Mjølnerød

1900

1.23,2

2:38,0

Str.

Nr 3

Hot Stuff H.

3=

Bård Haugen

0

1900

 

str.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Løp 3

www.Travformidli= ng.com`s løp

 

Kaldblods. 3-&Ar= ing;rige og eldre upremierte

Nr

Startnr.

Navn

Alder

Eier

Rytter

Dist.

Km. tid

Anv. tid

1

Nr 5

Frøken Mira

7=

Per Arne Ødegaard

O.C. Kjenner

1900

1.38,6

3:07,3

2

Nr 1

Vår Kosa

4=

Rudolf Falck-Muus

Ole Johan Østre

1900

1.41,7

3:13,3

3

Nr 2

Knuds Støva

6=

Jan Sverre Larsen

Jan Sverre Larsen

1900

1.46,5

3:22,4

br

Nr 7

Huldre Jenny

6=

Jan Gjerdrum

 

1900

 

br<= /o:p>

dut

Nr 3

Nebbenes Best

5=

Jan Helge Nebbenes

Stian Eilefsen

1900

 

dut=

str

Nr 4

Storm Snella

5=

Erik G. Hansen & Fredrik Johannessen

 

1900

 

str=

str

Nr 6

Beck Martin

7=

Ida Therese Andersen

 

1900

 

str=

 

Løp 4

Shogun Lobell`s løp

 

Varmblods mont&e= acute;. TA SJANSEN

Nr

Startnr.

Navn

Alder

Eier

Kusk

Dist.

Km. tid

Anv. tid

1

Nr 4

Alegro Swiss

8=

Jawad Fichtali

Monica Haugen

1960

1.21,2

2:39,2

2

Nr 5

Popeye Boko

11

Torgeir Gjølberg

Birgit Gjølberg

1960

1.21,6

2:39,9

3

Nr 1

Miss Pontepandy

5=

Rolf Hansen

Heidi Johansen

1900

1.33,2

2:57,0

0

Nr 2

Pippi Pilot

5=

Otto S. Gøperød

Anette Trolsås

1920

1.33,2

2:58,9

str

Nr 3

Bacstreet Girl

7=

Karoline N. Fjellvoll & Eva Nordgård

Charlotte Pedersen

1940

 

str=

 

 

 

 

Løp 5

A/S Stangeskovene`s løp

 

Kaldblods. 3-&Ar= ing;rige og eldre. 20m ved kr. 25.000,- 40m ved kr. 45.000,- stengt ved kr.65.000,= -

Nr

Startnr.

Navn

Alder

Eier

Kusk

Dist.

Km. tid

Anv. tid

1

Nr 2

Portør Vinnar

5=

Cecilie Helen Andersson

Ole Johan Østre

1900

1.30,7

2:52,3

2

Nr 6

Lundsjefen

4=

Frode Larsen

J.R Mjølnerød

1920

1.30,4

2:53,5

3

Nr 10

Dehli Lykke

8=

Normann Hansen

C.A. Lysenstøen

1920

1.33,3

2:59,2

4

Nr 3

Granbo Knekten

5=

Jan Brogård

Stian Eilefsen

1920

1.33,9

3:00,2

0

Nr 5

Fosse Lill

8=

Camilla og Willy Bergsta

Sven Håkon Johansen

1920

1.36,4

3:05,1

br

Nr 1

Lykkejani

8=

Jon Martin Bergersen

Kristian Bjørnerød

1900

 

br<= /o:p>

br

Nr 8

Beck Påline

6=

Lars Petter Svendsen & David Becken

Ole Christian Kjenner

1940

 

br<= /o:p>

str

Nr 4

Romhus Titania

6=

Marianne Skjærseth & Per A. Skjær= seth

Sverre Hjørnerød

1920

 

str=

str

Nr 7

Lønar

6=

Svein A. Wiik

Svein A. Wiik

1920

 

str=

str

Nr 9

Vinter Rauen

6=

Lars.A og Thor K. Larsen

 

1940

 

str=

 

Løp 6

Otto Grøperød`s løp

 

Varmblods. 3-&Ar= ing;rige og eldre. 20m ved kr. 1000,- 40m ved kr.10 .000,- stengt ved kr. 25.000

Nr

Startnr.

Navn

Alder

Eier

Kusk

Dist.

Km. tid

Anv. tid

1

Nr 3

Starfire

4=

Anne - Berit Jensen & Svein Jensen=

Sven Håkon Johansen

1900

1.20,7

2:33,4

2

Nr 2

Gidde Malin

4=

David Bekken

O.C. Kjenner

1900

1.21,0

2:33,9

3

Nr 5

Karita Andes

8=

Kai Helmuth Østebo

Camilla Dahlstrøm

1940

1.20,4

2:35,9

0

Nr 1

Mr. Bozzy

5=

Nils Olav Holm

Nils Olav Holm

1900

1.23,1

2:37,9

d2

Nr 4

Glynis Pride L.B.

4=

Cecilie Lind - Henning Brevad

J.R. Mjølnerød

1900

 

d2<= /o:p>

Løp 7

Olav Hauge Trans= port`s løp

 

 

Kaldblods. 3-&Ar= ing;rige og eldre. 20m ved kr. 3.000,- 40m ved kr. 8.000,- stengt ved kr. 15.000

 

Nr

Startnr.

Navn

Alder

Eier

Kusk

Dist.

Km. tid

Anv. tid

 

1

Nr 3

Salli Snella

4=

Sally Woll & Helge Terje Woll =

Ole Johan Østre

1920

1.34,7

3:01,9

 

2

Nr 1

Solli Vinna

6=

Inger Therese Nicolaysen-Ann Karin Kas=

O.C. Kjenner

1920

1.37,2

3:06,6

 

3

Nr 2

Nebbenes Donna

5=

Jan Helge Nebbenes

Stian Eilefsen

1920

1.37,4

3:07,1

 

0

Nr 4

Fridalill

5=

Ole-Johnny Hansen

Camilla Hansen

1940

1.36,7

3:07,6

 

0

Nr 5

Fossnes Perla

5=

Rune Strandberg

J.R. Mjølnerød

1900

1.39,3

3:08,6

 

 

Løp 9

Fredriksten Kro`s løp

 

Varmblods. 3-&Ar= ing;rige og eldre 20 m tilegg ved kr 50.000,-&nbs= p; 40m ved kr. 100.000,-  60m ved kr. 150.000,-

Nr

Startnr.

Navn

Alder

Eier

Kusk

Dist.

Km. tid

Anv. tid

1

Nr 1

Super Wave

4=

Bjørn Tore Holm &  Marianne Holm,

Nils Olav Holm

1900

1.18,5

2:29,1

2

Nr 2

Monty Vic

9=

Trond Bjørnstad

Jan Larsen

1900

1.19,5

2:31,0

3

Nr 6

Speed Alone

11

May Helen Nilsen

J.R. Mjølnerød

1940

1.18,0

2:31,3

4

Nr 3

Legal Eagel

10

Jens Aarum

Ragnar Karlsen

1920

1.19,1

2:31,8

5

Nr 4

Doyoumatchme

7=

Øystein Østre

Lars Håkenby Østre

1920

1.19,6

2:32,8

0

Nr 5

Becks Christopher

7=

David Bekken-Hilde Huseby

O.C. Kjenner

1920

1.20,3

2:34,2

0

Nr 8

Joshua

11

Gunhild Li&Ulrikke Andersen

Gunhild Li

1960

1.19,5

2:35,8

dist

Nr 9

Blue Island

6=

Anne Grethe Engen

Stian Eilefsen

1960

 

dist

str

Nr 7

Speedy Elling

6=

Rune Sortvik

Ole Johan Østre

1960

 

str=

Løp 10

Rema 1000 Svinesundsparken`s løp

 

 

Kaldblods. 20m v= ed kr.130.000, 40m ved kr. 200.000, 60m ved kr.330.000, 80m ved kr. 450.000,= -.

 

Nr

Startnr.

Navn

Alder

Eier

Kusk

Dist.

Km. tid

Anv. tid

 

1

Nr 3

Maias Gregus

7=

Kjell Haugland

J.R. Mjølnerød

1940

1.30,2

2:55,0

 

2

Nr 1

Rosenlund

11

Alf Alfredsen

O.C. Kjenner

1900

1.32,4

2:55,6

 

3

Nr 4

Lunde Rappen

10

Tom Vidar Walther

Bobby Walter

1960

1.29,9

2:56,3

 

0

Nr 5

Vinje Sterk

10

Anett Guldbrandsen

Paal Guldbrandsen

1980

1.30,7

2:59,6

 

str.

Nr 2

Brodern

9=

Michael Garseg / v. Arild Garseg

 

1940

 

str=